Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
po–pá 8:00–17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Naplňte mě, prosím.
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Najdete u nás
Možnosti dopravy
 
Možnosti platby
  1. Úvod
  2. Spolupráce a velkoobchod
Spolupráce a velkoobchod

Plánujete ve své společnosti pravidelně využívat 3D tisk? Hodláte o něj obohatit výuku informatiky ve své škole? Chcete rozšířit možnosti své výtvarné dílny o prostorové kreslení s 3D pery? Přemýšlíte o rozšíření sortimentu svého obchodu o unikátní sady náplní pro 3D pera? Rádi vám pomůžeme! Naše společnost je jedním z největších českých výrobců a distributorů zařízení, materiálů a příslušenství v oblasti 3D tisku. Nabízíme vám zejména naše mnohaleté zkušenosti, osobní přístup a širokou škálu kvalitního zboží.

Velkoobchodní odběr zboží

Můžeme vám nabídnout jednorázový nákup nebo dlouhodobou smlouvu na odběr většiny zboží, které najdete na našem e-shopu. Podle druhu zboží a odebíraného množství se s vámi individuálně dohodneme na množstevní slevě.

Dlouhodobá spolupráce

Postaráme se o váš 3D tisk. Přivezeme vám 3D tiskárnu, zapojíme ji, zprovozníme ji, proškolíme vaše zaměstnance a budeme vám poskytovat přednostní technickou podporu se zárukou spokojenosti. Můžeme vám také pravidelně dodávat zvolené druhy tiskových strun. Společně najdeme nejlepší řešení právě pro vaši společnost.

Školy a neziskové organizace

Podporujeme vzdělávání! Nabídneme vám řešení na míru pro vaši organizaci spolu se zajímavými cenovými podmínkami.

Prodej vašeho zboží

Prodáváte 3D tiskové materiály, 3D tiskárny nebo jiné související produkty a hledáte nový prodejní kanál? Vaše nabídka nás zajímá. Rádi se staneme vašimi obchodními partnery a zprostředkujeme distribuci vašeho zboží.

Kontaktujte nás

Jsme si jistí, že se nám podaří vytvořit společné řešení pro všechny vaše požadavky. Kontaktujte nás ještě dnes na e-mailu info@elegant3d.cz nebo na telefonním čísle +420 732 193 226.

Kde nás najdete

ELEGANT STYLE s.r.o.
Pivovarská 30
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Otevírací doba

po–pá 10:00–17:00

Kontaktujte nás
po–pá 8:00–17:00
© ELEGANT STYLE s.r.o. 2022
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz